Rozmiar tekstu:

SUKCESY 012022 Mały

Nowy rok zaczął się sukcesami! 

Jak informuje trener tenisa stołowego Pan Paweł Parszewski 15 stycznia 2022 w Głosce odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów w tenisie stołowym. W zawodach wystąpił trenujący w MDK Fabryczna Wrocław Stanisław Świncicki. Stasiu zagrał znakomicie i wywalczył III miejsce, pokonując czterech przeciwników m.in z Wołowa i Polkowic. Wielkie Gratulacje!"

My również przyłączamy się do gratulacji zarówno dla Stasia jak i dla trenera!


Niezmiernie miło nam jest również poinformować, że wśród laureatów VI edycji 2022, którym przyznano stypendia artystyczne Prezydenta Wrocławia znalazła się nasza nauczycielka Magdalena Zambrzycka. 

Pani Magdalena to absolwentka Wydziału Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, od 2018 doktorantka tej uczelni. Od 2016 wykładowca realizacji filmowej w policealnym Studium Kształcenia Bibliotekarzy i Animatorów Kultury we Wrocławiu oraz nauczycielka pracowni filmowej w MDK Fabryczna. Tytuł przedsięwzięcia stypendialnego: Montaż i udźwiękowienie filmu dokumentalnego „Ulice Arkadii”. Projekt dokumentalny jest autorskim dziennikiem z podróży na Lesbos, gdzie zostały przeprowadzone warsztaty filmowe dla nastoletnich uchodźców z Afganistanu Iraku i Syrii. Autorka stawia pytania związane z tematem współczucia i potrzeby pomocy oraz te związane z wątpliwościami, uprzedzeniami i obawami. W lutym 2019 roku autorka dokumentowała życie w obozach Moria i Kara Tepe oraz system edukacji nieletnich uchodźców. /źródło: www.wroclaw.pl

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy! 

/źródło: www.facebook.com/sutrykjacek/

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny