Rozmiar tekstu:

Dzień Życzliwości 2023 Plakat A2 page 0001 kopia

W tym roku w naszej placówce Dzień Życzliwości zamieniamy na Tydzień Życzliwości! Hasłem przewodnim będą EMOCJE

Przez cały tydzień we wszystkich sekcjach będziemy poruszać tematy związane z naszymi emocjami, jak je wyrażać, dlaczego nie można ich tłumić i w jaki sposób wykorzystywać je twórczo. Dzień życzliwości to również dobry moment na mówienie głośno o tym, że nie zgadzamy się na wszelką przemoc czy fizyczną czy psychiczną. Będziemy rozmawiać o tym kto jest hejterem i jak reagować na przemoc, gdzie szukać pomocy.

Co planujemy??

Między innymi:

SZTUKA FILMOWA we współpracy z KOŁEM EUROPEJSKIM zrealizuje scenki aktorskie i quizy ze zgadywankami) oraz sekcją JĘZYKA ANGIELSKIEGO przygotują wspólnie Thanksgiving Day (Święto Dziękczynienia). Będzie również projekcja zrealizowanych filmów.

Oprócz tego przekażę reklamy zrealizowane na zajęciach Sekcji Sztuka Filmowa.

Pani Maria Kempf na swoich zajęciach KOŁA EUROPEJSKIEGO I TURYSTYCZNEGO poprowadzi quizy, stworzy z dziećmi Słownik Dobrych Życzliwości, a wszystko pod hasłem BĄDŹ ŻYCZLIWY W KAŻDEJ CHWILI.

Nasi tancerze, czyli ZUMBA KIDS I STREET DANCE planują FOTOBUDKĘ w dniu 29.11 od godziny 13:30 w Sali Lustrzanej

Podczas zajęć z RĘKODZIEŁA zostaną wykonane MASZYNY PEŁNE EMOCJI

Pracownia 21 przygotuje dla swoich uczestników TABLICE EMOCJI

Pani Kasia Wojewódzka szykuje warsztaty ceramiczne pod tytułem MOJE EMOCJE

Pani Ewa Bylok poprowadzi integrujące zabawy i gry podczas zajęć AKROBATYKI SPORTOWEJ

Pan Roman Wróbel wraz z ZESPOŁAMI MUZYCZNYMI poruszy temat "Życzliwość w muzyce rozrywkowej" Zaprezentuje twórczość zespołu The Beatles, utwór pod tytułem: “With a Little Help From My Friends”, utwór, który propagował także Joe Cocker.

Podczas zajęć szachowych Pan Jakub Żeberski przeprowadzi pogadanki o zasadach fair play i życzliwości we wszystkich grupach.

Podczas zajęć KARATE z Panem Dariuszem Majchrzakiem uczestnicy dostaną Lucky Coins z grawerem: "Jesteś Super".

Wydarzeniem specjalnym będą warsztaty w pracowni nr 8, które poprowadzą Panie Agnieszka Gębicka, Małgorzata Jojnowicz oraz Anna Gałuszka - malowanie koszulek!

dz2023

 

 

 

 

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny