Rozmiar tekstu:

W dniu 4 czerwca 2022 w godzinach 9-13 można było odwiedzić nasze sekcje, wspólnie wykonać ciekawe zadania a w zamian za to otrzymać mały upominek :)

Była śwetna zabawa a frekwencja wsród zwiedzających naprawdę dopisała, za co serdecznie dziękujemy!

Tego dnia można bylo odwiedzić nasze pracownie w budynku głównym, w budynku "Mieszkania" oraz w podziemiach SP133.

Każda z sekcji przygotowała dla dzieci i rodziców krótki pokaz swojej aktywności, na co dzień nie mamy przecież okazji zaprezentować wszystkim naszych przestrzeni, wyposażenia. Taki dzień to wspaniała okazja, aby poznać działalność naszej placówki od środka, porozmawiać z prowadzącymi. W imprezę zaanagażowani byli również pracownicy administracji, zatem tego dnia byliśmy dostępni naprawdę wszyscy. 

Oprócz aktywności, jaką przygotowali nauczyciele można było zrobić sobie tatuaż z logo MDK-F, zdjęcie w fotobudce przygotowanej przez pracownie plastyczne, czy też zrobić pamiątkowe zdjęcie na zewnątrz z napisem I love MDKF. Nie zabrakło balanów, słodkości oraz upominków umieszczonych w specjalnie przygotowanych przez pracownię Rękodzieła pudłach :)

O godzinie 11:00 w holu głównych odbył się wernisaż oraz wręcznie nagód zwycięzcom konkursu "Co nam w duszy gra". W holu róniweż można było obejrzeć prace nadesłane do konkursu "Modny element". 

Mamy nadzieję, że bawiliście się Państwo śwetnie. Czekamy na nowych uczestników naszych zajęć już w przyszłym roku szkolnym.