anglomaniak 2024

<< GALERIA ZDJĘĆ >>

Miejsce imprezy: Sala Lustrzana w budynku Młodzieżowego Domu Kultury FABRYCZNA

Po raz siódmy Pani Magdalena Łakoma zaprasza przedszkolaki i uczniów szkół w wieku 4-8 lat na wspólne występy w języku angielskim.
Celem imprezy są:
 prezentacja umiejętności zaśpiewania piosenki lub recytacji wiersza w języku angielskim,
 zainteresowanie dzieci nauką języka angielskiego i kulturą anglojęzyczną,
 doskonalenie umiejętności językowych,
 zachęcanie do rozwijania własnych talentów,
 nawiązanie współpracy MDK Fabryczna z placówkami oświatowymi na terenie Wrocławia.
Warunkiem przystąpienia do Przeglądu jest zgłoszenie szkoły/ przedszkola do organizatora konkursu w Młodzieżowym Domu Kultury FABRYCZNA we Wrocławiu do pani Magdaleny Łakomej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule należy napisać „ANGLOMANIAK – zgłoszenie uczestników”), podając nazwiska uczestników, nauczycieli, nazwę placówki oraz tytuły piosenek / wierszy.
Ostateczny termin składania zgłoszeń: 18.04.2023 r.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!