Rozmiar tekstu:

 

ZESPÓŁ NUTABENE poszukuje miejsc, w których mógłby bezpłatnie zagrać koncert promujący ich pierwszą płytę! Ośrodki kultury, sale koncertowe, puby itp. Będziemy wdzięczni za kontakt w tej sprawie z Aleksandrem Piechaczkiem e-mail:  

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 "TYLKO DO SŁUCHANIA"

 

Zachęcamy do posłuchania piosenek pochodzących właśnie z tej płyty :)

 

 

 

 

 

 

NUTABENE to 10-cio osobowy zespół wokalny działający przy MDK FABRYCZNA we Wrocławiu.

257681197 292615202774211 7611598537532851179 n

 

Aleksander Piechaczek, który jestem kierownikiem artystycznym zespołu tak określa styl, w jakim grają: 

Tworzymy muzykę z pogranicza pop w oparciu o ciekawe aranżacje wielogłosowe oraz bogatą harmonię. Dawniej działał na niwie coverowej, obecnie pracuje na własnych, autorskich kompozycjach. 

Do tej pory występowaliśmy z repertuarem coverowym m.in. na wrocławskim Rynku, na Wyspie Słodowej, w Starym Klasztorze, kilkukrotnie w WK Anima , a także na deskach Amfiteatru w Opolu podczas festiwalu Opole Artis.. Jesteśmy laureatami Festiwalu " Wiosenne Czarowanie" w Legionowie ( nagroda Grand Prix ) , a także finalistami wielu innych festiwali m.in. Artystyczne KONIUGACJE w Rawiczu czy też FIRALEJA GWIAZD w Warszawie. Obecnie kończymy nagrywanie własnej, autorskiej płyty pt. " Tylko do słuchania",

 

 

 

"