Rozmiar tekstu:

6 grudnia w sali tenisa stołowego MDK Fabryczna Wrocław odbył się Mikołajkowy Turniej tenisa stołowego.
Na stracie zawodów stanęło 20 zawodników i zawodniczek, którzy zostali podzielenie na cztery kategorie wiekowe.

W grupie najmłodszej kolejność była następująca: 1. Wojtek Walasek 2. Antek Zachara 3. Dawid Gondek 4. Paweł Drechny.

W kategori żaczek najlepsza była Magda Serwa, drugie miejsce zajęła Emilia Modzelewska.

Wśród młodziczek najlepsza była Sara Wojciechowska, druga była Zuzanna Borowska, a trzecia Lena Łuczak.

W kategorii młodzików najlepszy okazał się Michał Kozerski, drugi miejsce wywalczył Szymon Zadka, trzeci był Krzysztof Bogusz.

Turniej stał na wysokim poziomie o odbył się w mikołajkowej atmosferze. Wszyscy dostali dyplomy, słodkości, a najlepsi medale oraz nagrody rzeczowe w postaci markowego sprzętu do tenisa stołowego. Zawody obserwowała i dopingowała swoje dzieci liczna grupa rodziców i dziadków.