Rozmiar tekstu:

Rysunek i malarstwo - Elżbieta Majchrzak

Taniec współczesny - Karolina Bodziony-Mikłaszewicz - I miejsce w kategorii Art Dance mini formacje podczas finału SKIBA DANCE 2022

Tenis Stołowy - Paweł Parszewski - 7 maja w Miękini rozegrano III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów w tenisie stołowym. W zawodach wystartował uczęszczający na nasze zajęcia Stanisław Świncicki. Stasiu zagrał bardzo dobre zawody, wygrał trzy spotkania, uległ dopiero w półfinale Kacprowi Szerer z Wołowa 1:3 i zajął ostatecznie czwarte miejsce w województwie. Gratulujemy! 15 maja w Brzegu Dolnym odbyły się Mistrzostwa Województwa młodzików. W turnieju wystartował Krzysztof Bogusz trenujący w naszej sekcji. Niestety Krzysiu nie może, uznać tych zawodów za udane, ponieważ wygrał tylko dwa pojedynki i zajął ostatecznie miejsce 9-16. W grze deblowej z Antonim Zacharą, Krzysztof również zajął miejsce 9-16. Zdjęcia 1-2 z turnieju skrzatów 3-5 z turnieju młodzików

Język angielski - Magdalena Łakoma

Rysunek i malarstwo - Małgorzata Jojnowicz - Rozstrzygnięcie konkursu "Najpiękniejszy zachód słońca" oraz wystawa prac "Muchomory"

Koszykówka (Joanna Salamon)

Akrobatyka sportowa (Ewa Bylok i Agnieszka Rauk - Kubacka) Superliga w Akrobatyce Sportowej, 21 maja 2022, Jaworzyna Śląska

Dziecięce eksperymentowanie - Aleksandra Pilak - Ozoboty i ich tajemnice - Ozoboty i ich tajemnice

Judo - Justyna Dorlet - Turniej Judo "International Judo League", Kąty Wrocławskie, 28 maja 2022