Rozmiar tekstu:

FERIE 2023

PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU HARMONOGRAM ZAJĘĆ FERYJNYCH NA ROK 2023

>> PIERWSZY TYDZIEŃ - 13-17 LUTEGO 2023 << DO POBRANIA

>> DRUGI TYDZIEŃ - 20-24 LUTEGO 2023 << DO POBRANIA

PRZYPOMINAMY, ŻE NA WYCIECZKI OBOWIĄZUJĄ ZAPISY OD 06 LUTEGO 2023 OSOBIŚCIE W RECEPCJI MDK FABRYCZNA BĄDŹ TELEFONICZNIE POD NUMEREM 71 798 67 42. 

>> WNIOSEK ZGŁOSZENIA NA ZAJĘCIA FERYJNE << DO POBRANIA

>> ZGODA NA UDZIAŁ W WYCIECZCE << DO POBRANIA

Zapisów na wycieczki można dokonywać od dnia 06.02.2023 (poniedziałek), od godziny 08.30 – osobiście w placówce lub telefonicznie: 71 798 67 42.

Jedno dziecko może zostać zapisane przez rodzica/opiekuna prawnego na max. 3 wybrane wycieczki.
Miejscem rozpoczęcia i zakończenia każdej wycieczki jest budynek Młodzieżowego Domu Kultury „Fabryczna".
Podczas wycieczek oraz zajęć stacjonarnych należy zapewnić dzieciom we własnym zakresie napoje i suchy prowiant.
Wnioski zgłoszenia na zajęcia oraz zgody rodziców na uczestnictwo dziecka w zajęciach feryjnych oraz wycieczkach feryjnych są dostępne na stronie www.mdk.wroc.pl oraz na portierni placówki – ich dostarczenie jest warunkiem udziału dziecka w zajęciach/wycieczce.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce, prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.
(W takim przypadku na wolne miejsce wpisywana jest pierwsza osoba z listy rezerwowej.)

Brak informacji o rezygnacji będzie dla nas oznaczał rezygnację z pozostałych wyjść i skutkował skreśleniem z pozostałych wycieczek.
Dajmy szansę innym dzieciom na skorzystanie z oferty wyjść feryjnych.

WAŻNE INFORMACJE

1. Zajęcia feryjne w MDK Fabryczna nie są formą półkolonii – uczestnicy pozostają pod opieką nauczyciela-instruktora tylko w godzinach zajęć, w których uczestniczą, wymienionych w karcie zgłoszenia.
2. Odbiór dziecka z zajęć przez inne dorosłe osoby lub rodzeństwo, wymaga pisemnego upoważnienia (druki dostępne na stronie www.mdk.wroc.pl).
3. Wcześniejsze wyjście z zajęć jest możliwe tylko po osobistym zgłoszeniu się rodzica/opiekuna lub pisemnym powiadomieniu nauczyciela-instruktora.
4. W szczególnych przypadkach (zdarzenia losowe, organizacyjne) harmonogram zajęć może ulec zmianie – w takich przypadkach informacje będą umieszczone na stronie ww.mdk.wroc.pl i w placówce.

 

Plakat Ferie 2023

 Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Casting do musicalu „Nasze magiczne Encanto”. Wydarzenie zostanie zrealizowane w czerwcu przy współpracy Aleksandra Piechaczka prowadzącego w naszej placówce zespoły wokalne z sekcją tańca współczesnego Karoliny Bodziony-Mikłaszewicz. Zapisy można dokonać osobiście w recepcji MDK Fabryczna, telefonicznie pod numerem 71 798 67 42 lub mailowo do prowadzącego casting: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom, którzy zdecydują się wziąć udział w przesłuchaniach!

MUSICAL mały