slider owady

Ogólnopolski konkurs plastyczny

,ŚWIAT OWADÓW PIĘKNY I NIEZNANY W KOLAŻU I ASAMBLAŻU’

cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Napłynęły prace z najdalszych zakątków Polski.

   Prace były niezwykle ciekawe i różnorodne. Jury oceniając prace konkursowe brało pod uwagę pomysłowość i wyobraźnię młodych twórców, walory artystyczne, jak również estetykę wykonania prac.

   Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie oraz opiekunom za przygotowanie i opiekę artystyczną. Po przeprowadzeniu I etapu konkursu (przegląd wszystkich nadesłanych prac: 109) - 42 prace zostały zakwalifikowane do II etapu, /24.11.2020/ - ocena prac przez 3 osobowe jury.

 

W dniu 24.11.2020 roku w Młodzieżowym Domu Kultury „Fabryczna” we Wrocławiu

Komisja Konkursowa w składzie:

Agnieszka Rossa – przewodnicząca jury, art. plastyk

Agnieszka Gębicka – art. plastyk

Małgorzata Jojnowicz – art. plastyk

po przejrzeniu i ocenie prac przyznała:

15 nagród i 18 wyróżnień.

Dyrektor MDK Fabryczna – pani Agnieszka Rossa przyznała dodatkowo

'Nagrodę Dyrektora'.

NAGRODA DYREKTORA:

Dominika Świniarska, 12 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, Wronki/

NAGRODY:

 

1. Aleksandra Pęza, 7 lat / SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II, Łapy/

2. Zuzanna Kowalska, 8 lat / SP nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza, Płońsk/

3. Urszula Przetacka, 8 lat / SP nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza, Płońsk/

4. Jessica Czeraszewska, 6 lat /MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

5. Kacper Ozga, 9 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

6. Pola Neckar, 10 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

7. Olivier Høstland, 11 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

8. Bartek Jarmuła, 11 lat / SP nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi

im. A. Mickiewicz, Markowice/

9. Marcel Świniarski, 12 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, ul. Szkolna 5, Wronki/

10. Mateusz Wicenty, 12 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, ul. Szkolna 5, Wronki/

11. Mikołaj Kalemba, 12 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, ul. Szkolna 5, Wronki/

12. Mateusz Telak, 12 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, ul. Szkolna 5, Wronki/

13. Jagoda Tchurzewska 16 lat / Młodzieżowy Dom Kultury ‘Pod Akacją’, Lublin/

NAGRODA DODATKOWA /NIEREGULAMINOWA/

14. Aleksandra Gałaś, 22 lata / SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCH. NR 2, KRAKÓW/

WYRÓŻNIENIA:

1. Ola Kuźmik, 8 lat / TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU ‘JUTRZENKA’, ZAKOPANE/

2. Marta Złotek, 8 lat / TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU ‘JUTRZENKA’, ZAKOPANE/

3. Zofia Bafia, 11 lat / TATRZAŃSKIE CENTRUM KULTURY I SPORTU ‘JUTRZENKA’, ZAKOPANE/

4. Bartek Sawa, 8 lat/ SP 12 im. Bohaterów Westerplatte, Kielce/

5. Tobiasz Kubiak, 11 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, Wronki/

6. Rafał Gniadek, 13 lat / SP im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi, Wronki/

7. Maria Anna Ryży 10 lat/ Pracownia Plastyczna Studio ACM, Gliwice/

8. Agnieszka Altman, 7 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

9. Oliwia Romanowska, 9 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

10. Hanna Łuć, 10 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

11. Julia Kurek, 11 lat / MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

12. Julia Wala, 11 lat / SP nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. A. Mickiewicz, Markowice/

13. Natalia Mańka, 10 lat / SP nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. A. Mickiewicz, Markowice/

14. Emilia Goryszewska, 12 lat / SP nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi

im. A.Mickiewicz, Markowice/

15. Małgorzata Melaniuk, 12 lat / Młodzieżowy Dom Kultury ‘Pod Akacją’, Lublin/

16. Amelia Wiśniewska, 13 lat/ Zespół Szkół w Górznie/

17. Patrycja Czarnecka, 18 lat / SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCH. NR 2, KRAKÓW/

WYRÓŻNIENIE DODATKOWE /NIEREGULAMINOWE/

18. Zosia Winiarska, 4 lata /MDK ŚRÓDMIEŚCIE, Wrocław/

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM MŁODYM TWÓRCOM, NAUCZYCIELOM I OPIEKUNOM ARTYSTYCZNYM ZA KREATYWNOŚĆ, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKI POZIOM ARTYSTYCZNY!

SERDECZNIE GRATULUJEMY :) DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA I NAGRODY PRZEŚLEMY POCZTĄ!                                                                 ORGANIZATORZY

 

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach?
Please wait