rys mal inspiracje

Dzień Dobry!
 
Dziś zapraszam na wystawę "PORTRETY PANI MAŁGOSI"
 

Prace uczestników zajęć rysunku i malarstwa, prowadzonych przez Małgorzatę Jojnowicz.

plakat malgosia

Wystawa portretów składa się z prezentów, które otrzymałam od dzieci (przeważnie tych najmłodszych w wieku 6, 7 lat). Prace chowałam skrzętnie do specjalnej teczki :) , aż w końcu było ich tyle, że postanowiłam pokazać je szerszemu gronu odbiorców.

Obrazy wykonane są w wielu technikach plastycznych: farby plakatowe, pastele olejne, odbijana bibuła, wydrapywanka, rysunek ołówkiem, kredki żelowe, tusz. Myślę, że największą ich siłą jest różnorodność środków artystycznych i intensywna moc koloru. Prezenty dane od serca są zawsze najpiękniejsze, a te stworzone własnoręcznie- tym bardziej. Prezentacją tych portretów pragnę podziękować wszystkim młodym artystom, którzy zaszczycają mnie swoją obecnością na zajęciach malarstwa- za ich nieskrępowaną energię twórczą (którą zarażają siebie nawzajem) , ogromny talent (nie zawsze dla nich oczywisty, ale na szczęście widoczny dla mnie) i możliwość obcowania z ich kolorową i nie skrępowaną wyobraźnią."

Wystawa w formie wielkoformatowych wydruków oraz oryginalnych prac w formacie A3 pokazana będzie w holu MDK Fabryczna w póżniejszym terminie.Pozdrawiam!

Nauczyciel RYSUNKU I MALARSTWA:
Małgorzata JOJNOWICZ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poprzedni Następny

Zapisz się na newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje o wydarzeniach i promocjach?
Please wait