Rozmiar tekstu:

Marcowe zawody Volleymanii

3 marca br. na hali AWF Wrocław odbył się kolejny turniej Volleymani. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach : "2" i "3" czyli najmłodszych dzieci. W kategorii "dwójek" rywalizują dzieci klas czwartych, a w "trójkach" dzieci klas piątych.

Sekcję minisiatkówki MDK Fabryczna reprezentowały:

w kategorii "2"

Kaja Kubacka, Roksana Patalas, Natalia Korytowska i Zosia Łucarz

w kategorii "3" Julia Kwiatkowska, Domika Pajkiert i Weronika Winiarska

Dziewczęta zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, jeden z zespołów zajął I miejsce w swojej grupie, dwa pozostałe zajęły miejsce III.

Gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach:

poniedziałki i piątki w godzinach 14:30 - 16:00

Dzierżoniów, 18.02.2018 r. - Siatkarski sukces w Dzierżoniowie!

Nasze siatkarki odniosły kolejny sukces.

W niedzielę 18 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Kobiet.

W pierwszej fazie turnieju rywalizacja przebiegała w dwóch grupach. Nasze Zawodniczki bez problemu poradziły sobie z rywalkami pokonując po 2:0 drużynę ISKRA Kamieniec Ząbkowicki oraz LIDER I Dzierżoniów. W półfinale również 2:0 wygraliśmy z drugą, mocniejszą drużyną z Dzierżoniowa - zwycięzcą grudniowego turnieju i awansowaliśmy do finału, w którym zmierzyliśmy się z zespołem The Winners z Wrocławia. Mecz był zacięty i wyrównany. Pierwszego seta, po grze na przewagi wygrały nasze rywalki. Drugiego seta pewnie wygrały zawodniczki MDK Fabryczna. W tie-breaku znów lepsze były zawodniczki The Winers i to one cieszyły się ze złotego medalu.