„Anioły są takie” Ogólnopolski MDK Lubin Nagroda: Katarzyna Tokarz

W dniu 06.12.2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Anioły są takie”. W konkursie wzięło udział 1083 uczestników z 184 placówek oświatowych z całej Polski. Laureatką nagrody została Katarzyna Tokarz z pracowni rysunku i malarstwa Miry Puszman-Białostockiej. Gratulujemy!

FOTORELACJA

10 marca 2018 r. - XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „ETNO-PORTRETY - Kobieta w kulturach świata”

Dnia 10 marca 2018 w „Barbarze” odbył się uroczysty wernisaż XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. ETNO-PORTRETY „Kobieta w kulturach świata”.
Miło nam poinformować o sukcesie uczestniczki zajęć pracowni rysunku i malarstwa art.plast. Miry Białostockiej - Kamili Dywan, której praca otrzymała wyróżnienie w tym prestiżowym konkursie.