Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

22 grudnia 2016 r. w Teatrze Miejskim w Świdnicy odbyła się wystawa prac nagrodzonych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie - Nowy Rok".

Konkurs plastyczny „Kartka Świąteczna” – Boże Narodzenie,Nowy Rok

Ogólnopolski Świdnica Nagroda: M.Krej; kwalifikacje: W.Chochór, K.Dymkowska

Jury nagrodziło pracę Małgorzaty Krej a do wystawy pokonkursowej zakwalifikowały się dodatkowo prace dwóch uczestniczek – Wiktorii Chochór oraz Karoliny Dymkowskiej z naszej pracowni rysunku i malarstwa. Serdecznie gratulujemy sukcesu całej trójce wychowanek Pani Miry!

DSC01697
DSC01827

Konkurs plastyczny „Przedświąteczne tu i tam” Dolnośląski Wrocławski Klub „ANIMA”

I miejsce – O.Szylak,

Wyróżnienie – B.Lipiec

W dniu 17 grudnia miał miejsce wernisaż 17 edycji Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego „Przedświąteczne tu i tam” organizowanego przez Wrocławski Klub „ANIMA”. Laureatką I nagrody została Aleksandra Szylak, a wyróżnienie otrzymała Barbara Lipiec. Gratulujemy uczestniczkom!

Konkurs plastyczny „Pies i kot – nasi czworonożni przyjaciele”

Ogólnopolski Jelenia Góra Wyróżnienia: J.Szymańska, K.Borkowska, M.Maciantowicz

W listopadzie 2016 rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Pies i kot – nasi czworonożni przyjaciele” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Wyróżniono prace trójki wychowanków z pracowni rysunku i malarstwa Miry Białostockiej: Julii Szymańskiej, Katarzyny Borkowskiej oraz Mateusza Maciantowicza. Serdecznie gratulujemy!

DSC01834

DSC01839

Konkurs Plastyczny „Ja i Król Maciuś Pierwszy” Ogólnopolski Płock Wyróżnienie: K.Borkowska

Dnia 5 października w płockim MDK rozstrzygnięto kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Ja i Król Maciuś Pierwszy”. Na konkurs napłynęło 1573 prac z 198 placówek, jury przyznało wyróżnienie pracy Katarzyny Borkowskiej z naszej sekcji rysunku i malarstwa.

DSC01598

DSC01837

Konkurs Plastyczny „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”

Dolnośląski Legnica nagroda – Z.Pawłowska; wyróżnienia: O.Mielczarek, A.Szwad, O.Szwarc, J.Mrozińska

3 października 2016 r. odbyło się podsumowanie i rozdanie nagród w Dolnośląskim Konkursie Plastycznym pn. "Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy. Jury nagrodziło pracę autorstwa Zofii Pawłowskiej oraz przyznało cztery wyróżnienia za prace uczestniczek z naszej pracowni rysunku i malarstwa: Oliwii Mielczarek, Aleksandry Szwad, Oiwii Szwarc i Julii Mrozińskiej.

DSC01576

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z cyklu "Z pędzlem przez świat" pt. "Świat na głowie"

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z cyklu "Z pędzlem przez świat" pt. "Świat na głowie", organizowanym przez MDK Wrocław-Krzyki. Wernisaż prac odbył się w dniu 5 marca w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu.

Nagrody odebrały trzy uczennice z naszej pracowni:

• Barbara Lipiec
  • Aleksandra Kulawik
  • Aleksandra Jurczak

przyjemnością informujemy, że aż dziewięcioro naszych wychowanków zostało nagrodzonych i wyróżnionych podczas konkursu zorganizowanego przez Muzeum Miejskie Wrocławia - Oddział Muzeum Sztuki Medalierskiej. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 20 kwietnia we wrocławskim Pałacu Królewskim.