aktualnosci talenty

W środę 7 czerwca 2017 odbyła się uroczysta

Gala Talenty Młodzieżowego Domu Kultury Fabryczna.

Podczas uroczystości, która odbyła się w Kinie Nowe Horyzonty nagrodziliśmy wychowanków, którzy na przestrzeni ostatnich lat wyróżnili się swoimi Umiejętnościami i Talentami.
Każda z wyróżnionych osób otrzymała unikatową szklaną
statuetkę wykonaną przez artystę - panią Annę Gałuszkę oraz okolicznościowy dyplom.

Podczas Gali, na dużym ekranie zaprezentowane zostały ostatnie produkcje zrealizowane przez Sekcję Filmową.
Jak wspomniała prowadząca sekcję - reżyser Magdalena Zambrzycka - prezentowane obrazy zostały zauważone i nagradzane, także zagranicą.

Łącznie uhonorowaliśmy 62 naszych wychowanków, reprezentantów różnych dyscyplin, które są nauczane w naszym Domu Kultury.

Naszą Galę uświetnili swoją obecnością znakomici goście:
- Pani Dorota Feliks - Dyrektor Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego
- Pani dr Maria Zawartko - Adiunkt Akademi Muzycznej we Wrocławiu
- Pan Bohdan Aniszczyk - Przewodniczący Komisji Młodzieży i Edukacji Rady Miejskiej Wrocławia
- Pan Prof. Krzysztof Respondek - Prodziekan Wydziału Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu
- Pan Jacek Owczarek - Prezes Fundacji Utalentowani
- Pan Maciej Siciński - Dyrektor Ogniska Kultury Plastycznej im.Eugeniusza Gepperta
- Pan Piotr Matuszewski - Wicedyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Śródmieście

Zaproszeni goście otrzymali pamiątkowe podziękowania i upominki wykonane przez wychowanków sekcji Grafiki Warszatowej prowadzonej przez panią Paulinę Lewandowską.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy od zapoznania się z galerią fotografii z wydarzenia: