ORGANIZATOR:
Młodzieżowy Dom Kultury Fabryczna
ul. Zemska 16 a 54-438 Wrocław
tel. 71 185 09 20
www.mdk.wroc.pl
LAUREACI
I OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNO-EKOLOGICZNEGO "MODNY ELEMENT"
KATEGORIA PIERWSZA 7-9 LAT
NAGRODY
- MICHAŁ NIECKARZ SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI WIELICZKA
- AMELIA GANDURSKA MIEJSKO-GMINNY OSRODEK KULTURY KIETRZ
- SOFIJA BONDARENKO MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FABRYCZNA WROCŁAW
WYRÓŻNIENIA
- ANIELA DOJLIDO MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FABRYCZNA WROCŁAW
- AMELIA DREWNOWSKA MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FABRYCZNA WROCŁAW
- WIKTORIA MOCZERAD MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FABRYCZNA WROCŁAW
- JULIA KĘPIŃSKA MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FABRYCZNA WROCŁAW
- MAJA JANCZURA MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY KIETRZ
NAGRODA SPECJALNA
- KACPER MALEWICZ ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 16 WROCŁAW
KATEGORIA DRUGA 10-13 LAT
NAGRODY
- MAGDALENA ANDRUKIEWICZ ZESPÓŁ SZKÓŁ INTEGRACYJNYCH SOKÓŁKA
- WIKTORIA PRÓCHNICKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARII KOWNACKIEJ KRZYWDA
- OSKAR BRACHMAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KAROLA MIARKI W SKRZYSZOWIE
- KATARZYNA GRZESIAK SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWACZY SIERADZ
- KLAUDIA GROBELNA SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWACZY SIERADZ
- JADWIGA KLISZEWSKA SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWACZY SIERADZ
WYRÓŻNIENIA
- PAULINA LAUK-OWCZAREK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 WROCŁAW
- NATALIA TOMCZYK GIMNAZJUM TOWARZYSTWA WIEDZY POWSZECHNEJ RADOM
- JULIANNA SZYMONEK SZKOŁA POSTAWOWA POLANKA WIELKA
- NATALIA LASOCKA ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. MARII KOWNACKIEJ KRZYWDA
- MAGDALENA LISIECKA SZKOŁA POSTAWOWA ŁEKNO
KATEGORIA TRZECIA 14-16LAT
NAGRODY
- OLGA BANASIUK GIMNAZJUM NR 3 WROCŁAW
- RÓZA SALOMON PAŁAC MŁODZIEŻY NOWY SĄCZ
- SARA HOHOL ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH WROCŁAW
WYRÓŻNIENIA
- MAGDALENA WITYCH GIMNAZJUM NR 11 TYCHY
- MARTYNA SZYMAŃSKA MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY FABRYCZNA WROCŁAW
- MAGDALENA HOROWSKA PAŁAC MŁODZIEŻY NOWY SĄCZ
- DOMINIK CZAJKOWSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 PIŁA
- KAROLINA MARTYNEK ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-REWALIDACYJNYCH CIESZYN
KATEGORIA IV 17+LAT
NAGRODY
- MAGDALENA KALETA PAŁAC MŁODZIEŻY NOWY SĄCZ
- JAROGNIEW BARCISZEWSKI PAŁAC MŁODZIEŻY NOWY SĄCZ
- NATALIA PARA DOLNOŚLASKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 13 DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH WROCŁAW
WYRÓŻNIENIA
- ANNA FALTYN LO NR 3 WROCŁAW
- ZOFIA TOBIASZ LO NR 3 WROCŁAW
- KRZYSZTOF KABIESZ ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-REWALIDACYJNYCH CIESZYN
- KAMIL SOLNICKI ZESPÓŁ PLACÓWEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZO-REWALIDACYJNYCH CIESZYN REWALIDACYJNYCH CIESZYN
- ALEKSANDRA PRZYBYŁO LO NR 2 W ZESPOLE SZKÓŁ NR 1 IM. JANUSZA KORCZAKA ŁAŃCUT
OBRADY JURY KONKURSU (galeria foto, kliknij na zdjęcie)