ZAPROSZENIE

Młodzieżowy Dom Kultury FABRYCZNA serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w IV Przeglądzie Piosenki i Wiersza Angielskiego „ANGLOMANIAK” dla dzieci w wieku 4-7 lat.
Konkurs odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. (środa) w sali Lustrzanej w budynku Młodzieżowego Domu Kultury FABRYCZNA (ul. Zemska 16 a) w godzinach 10:30- 13:00.
(W przypadku bardzo wielu zgłoszeń, przegląd może rozpocząć się szybciej- o ewentualnych zmianach uczestnicy zostaną poinformowani e-mailowo).

Cele IV Przeglądu Piosenki i Wiersza Angielskiego „ANGLOMANIAK”:

• prezentacja umiejętności zaśpiewania piosenki lub recytacji wiersza w języku angielskim,
  • zainteresowanie dzieci nauką języka angielskiego i kulturą anglojęzyczną,
  • doskonalenie umiejętności językowych,
  • zachęcanie do rozwijania własnych talentów,
  • nawiązanie współpracy MDK Fabryczna z placówkami oświatowymi na terenie Wrocławia.

Przegląd adresowany jest do dzieci w wieku 4-7 lat, które będą prezentowały piosenkę lub wiersz w języku angielskim.
Dzieci mogą występować indywidualnie, w parach lub grupach max 12-osobowych. Każda placówka może zgłosić maksymalnie 4 występy.
Podkładem muzycznym może być akompaniament własny, bądź nagranie instrumentalne na płycie CD lub w formacie MP3, w miarę możliwości bez słów tylko akompaniament. Repertuar i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej uczestnika/ nauczyciela. Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści i wulgaryzmów. Posiadamy studio nagrań, w których można przygotować profesjonalne podkłady muzyczne. Kontakt p. Grzegorz Jurek.
Wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymają dyplomy uczestnictwa. Ponadto, dla każdej placówki przewidziane są nagrody. Nauczyciele otrzymują podziękowania za przygotowanie uczestników do Przeglądu.
Warunkiem przystąpienia do Przeglądu jest zgłoszenie szkoły/ przedszkola do koordynatora konkursu w Młodzieżowym Domu Kultury FABRYCZNA we Wrocławiu
- pani Magdaleny Łakomej na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy napisać „ANGLOMANIAK – zgłoszenie uczestników”), podając nazwiska uczestników, nauczycieli, nazwę placówki oraz tytuły piosenek / wierszy wraz z ich autorami.
Ostateczny termin składania zgłoszeń: 05.04.2018 r.
Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Z poważaniem,
Magdalena Łakoma