Dnia 16.03.2019 r. w „Barbarze” przy ulicy Świdnickiej we Wrocławiu odbył się uroczysty wernisaż:

„Z pędzlem przez świat” ETNO-PORTRETY “Korzenie kultury” XII Ogólnopolski MDK „Krzyki” Wrocław

Nagroda: Justyna Wasilkowska

Wyróżnienie: Julita Śliwińska

Dnia 16.03.2019 r. w „Barbarze” przy ulicy Świdnickiej we Wrocławiu odbył się uroczysty wernisaż oraz wystawa prac XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Etno-portrety” „Korzenie Kultury” z cyklu „Z pędzlem przez świat” organizowanego przez MDK Wrocław-Krzyki. Nagrodę otrzymała Justyna Wasilkowska a wyróżnienie Julita Śliwińska z pracowni rysunku i malarstwa Miry Puszman-Białostockiej.

FOTORELACJA

Biennale Plastyczne „Kot 2019” - CEKDiM Wrocław

W dniu 15.02.2019 rozstrzygnięto X Ogólnopolskie Biennale Plastyczne pt. „Kot 2019”. W tym prestiżowym konkursie, na który każdego roku spływają tysiące prac z całej Polski, 3 prace uczestników z naszej sekcji zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej. Gratulujemy autorkom: Mariannie Górskiej, Wiktorii Chochór i Wiktorii Brzezińskiej oraz ich instruktorce, Mirze Puszman-Białostockiej.

FOTORELACJA

„Spójrz okiem artysty – Edgar Degas” Ogólnopolski MDK „Śródmiescie” Wrocław

Dnia 23.01.2019 r. o godz. w Galerii MDK „Śródmieście“ we Wrocławiu odbył się uroczysty wernisaż Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Spójrz okiem artysty – Edgar Degas”. Dwa wyróżnienia otrzymały uczestniczki z pracowni rysunku i malarstwa Miry Puszman-Białostockiej: Antonina Gudyma i Katarzna Tokarz. Dodatkowo prace 5 autorek: Oleksandry Adamiw, Emilii Ryszkiewicz, Julii Janulewska, Oliwii Mielczarek i Lilianny Krawczyk zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej.

Gratulujemy sukcesu!