Magdalena Zambrzycka

Magdalena Zambrzycka

Wykształcenie

2003r - Dyplom na wydziale reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

1997 – 2002r – etiudy filmowe: „Badhead”, „Za drzwiami”, „Prywatne życie praktykantki Martyny”, „Dom”, „Martuś”

od 2008r do 2015r - wykładowca podstaw reżyserii filmowej, scenopisarstwa i koordynator projektów filmowych we Wrocławskiej Szkole Filmowej „Mastershot”.

2018-2021 - STUDIA DOKTORANCKIE  w PWSTviT w Łodzi

od 2020 - organizator z ramienia Studium Animatorów Kultury "Skiba" we Wrocławiu konkursu "Slow/Fast" we współpracy z Muzeum Pana Tadeusza

Ostatnie działania i sukcesy:

Udział w konkursie na reklamę jubileuszową firmy e. Wedel - czerwiec 2021

Wyróżnienie na Praskim Festiwalu Filmów Młodzieżowych za reportaż "Stacja Wrocław"

III miejsce dla Adama Mielczarka za film animowany w konkursie "Slow/fast"

Udział w konkursie o zdrowym odżywianiu i niemarnowaniu żywności firmy "Winiary"

/RK/

O moich zajęciach

Wiek uczestników: 10-15 lat

Maksymalnie 10 osob w grupie.

Zajęcia trwają 1,5 h,

Opis zajeć:

NOWA FORMA ZAJĘĆ: ZAJĘCIA DLA YOUTUBERÓW I INFLUENSERÓW

Zajęcia kierowane są do dzieci zainteresowanych filmowaniem, nowymi mediami, poznawaniem technik montażowych, tworzeniem historii scenariuszowych, aktorstwem.

Celem jest poznanie zasad filmowania i umiejętność pracy w ekipie filmowej,

Zajęcia uczą współpracy, znalezienia mocnych stron, kreatywności i umiejętności opowiadania obrazem.

Zajęcia, które prowadzę

Moje sukcesy

2004r - nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich - stypendium im. A.Munka za scenariusz filmu dokumentalnego pt.„Moje dni”. Opiekun artystyczny - prof. Kazimierz Karabasz

2005r - nagroda Stowarzyszenia Filmowców Polskich w konkursie scenariuszowym za pomysł i treatment filmu fabularnego pt. ”Trójkąt moich snów”(„Born from pain”) - opiekun artystyczny Piotr Łazarkiewicz - oraz  udział w Laboratorium Scenariuszowym „Koszalin, Gdynia 2005”